Haber

Köpekbalığının karnında kayıp Arjantinli’ye ait kalıntılar bulundu

Arjantin’in güneyindeki sahil kasabası Comdoro Rivadavia’da kaybolan Diego Barria’nın kalıntıları, balıkçılar tarafından yakalanan bir köpekbalığının karnında bulundu.

Yerel basına açıklamalarda bulunan polis memuru Daniela Millatruz, Barria’nın kimliğinin ailesi tarafından vücuduna yapılan dövmeden tespit edildiğini söyledi.

En son sahilde görüldü

Arjantin’in Chubut eyaletinde balıkçıların yakaladıkları köpek balığını temizlerken insan kalıntıları bulduklarını belirten Millatruz, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini bildirdi.

Millatruz, Barria’nın en son sahilde görüldüğü ve denizde yüzdükten sonra ortadan kaybolduğu bilgisine sahip olduklarını kaydetti.

Yetkililer, Barria’nın güçlü dalgalar tarafından süpürüldüğünden ve aslında denize sürüklendiğinden şüphelendiklerini söylediler.

“Kalbim seninle gitti”

Comodoro Rivadavia polis şefi Cristian Ansaldo da yaptığı açıklamada Barria’nın resmi kimliğinin doğrulanması için DNA testi yapılacağını söyledi.

Ansaldo, Barria’nın kalıntılarıyla birlikte köpekbalığının uzunluğunun 1,5 metre civarında olduğunu belirtti.

Diego Barria’nın eşi Virginia Brugger, sosyal medya hesabından kocasına ait kalıntıların bulunduğunu doğruladı. “Kalbim de seninle gitti. Seni sonsuza kadar seveceğim.”ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu