Yaşam

Günlerdir programa çıkmayan Çağla Şıkel, gıda zehirlenmesi nedeniyle hastanede tedavi görüyor.

Son yıllarda yaptığı paylaşımların yanı sıra özel hayatıyla da adından sıkça söz ettiren Çağla Şıkel, FOX TV’de sunduğu Çağla Şıkel ile Yeni Bir programına birkaç gün çıkamadı. Takipçilerinin merakı üzerine açıklama yapan ünlü isim, gıda zehirlenmesi nedeniyle hastanede tedavi altına alındığını söyledi.

“CUMARTESİDEN BERİ TEDAVİ ALTINDAYIM”

Mesajların ardından Gündüz kuşağının sevilen isimlerinden Çağla Şıkel, hastane odasında çektiği bir fotoğrafı Instagram hesabından yayınlayarak, “Yayın olmadığı için soran çok oluyor. Yemek yedim. Cumartesi günü zehirlenme yaşadım. O günden bu yana tedavi görüyorum. CRP henüz tam olarak düşmedi. Merak edenler için geçmişe yönelik “Teşekkür ederim dilekleriniz için. Hepinizi kucaklıyorum” dedi.

“İyi beslenmediğim için destek aldım”

Daha sonra kendi fotoğrafını yayınlayan Şıkel, “Hastaneden yeni geldim. Uyuduğum ve iyi beslenemediğim için su içmediğim için bana takviye verildi. Testlerin ardından ikili kullanmaya başladık. Hala biraz yüksek olan CRP’yi düşürmek için antibiyotik. İnancım büyük, yarın sağlıklı uyanacağım. “Beni merak edenlere, beni sevenlere bir çift söz” dedi.

emetajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu