Haber

Güler Legacy Yaz Kampları 11. Kez İstanbul’da Gerçekleştirildi

11 yılda 1089 sporcuya eşsiz bir basketbol eğitimi sunan Güler Legacy Yaz Kampları’nın 11’incisi İstanbul’da gerçekleştirildi.

Milli takımın eski basketbolcularından Sinan Güler’in babası Necati Güler ve ağabeyi Muratcan Güler’in kurucularından Güler Mirası, Türkiye’de 59 ilde ve dünyada 16 ülkede 1089 sporcuya ulaşarak 11. kamplardan, 3-8 Temmuz tarihleri ​​arasında İstanbul’da. gerçekleşti.

91 sporcunun katıldığı kampta; Sinan Güler’in yanı sıra Necati Güler ve Muratcan Güler de kamp boyunca çocukların antrenmanlarını yerinde takip etti ve kampın ilk gününde sporcuların performans testleri ve tüm fiziksel özellikleri ölçülerek bireysel antrenman programları hazırlandı. Kobe Bryant ve Kevin Durant gibi dünya basketbol efsaneleri ile birebir çalışan ‘CT’ lakaplı Christopher Thomas’ın da görev aldığı kampta sporcular, finalde gösterdikleri All-Star mücadelesiyle kampı noktaladı. gün.

Sinan Güler: “Hedefimiz her çocuğun bilinçli spor eğitimi almasını sağlamak”

Kamp hakkında konuşan Güler Mirası’nın kurucularından milli takımın eski basketbolcusu Sinan Güler, “Bu keyifli spor hayatına değindiğimiz her genci basketbolla tanıştırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Her yıl biraz daha yüksek bir katılım sayısına ulaştığımız yaz kamplarımızın 11’incisini 91 sporcumuzun katılımıyla tamamladık, diğer taraftan kamp faaliyetlerimiz tüm Türkiye’de paydaşlarımızın desteğiyle devam ediyor. 5-6-7 Eylül’de Adana Tufanbeyli’de gençlerle buluşacağız. Amacımız ülkemizin her köşesinden çocuklara ulaşarak bilinçli bir şekilde spor eğitimi almalarını sağlamak.”

Kampla ilgili değerlendirmelerde bulunan Necati Güler, “11. kampımızda sporcularımızın antrenmanlarını yerinde takip ettik. Bu sporu seven ve basketbolu hayatına katmak isteyen gençlere ulaşıp destek olmak bizim için çok değerli. hayatları.”

Projenin her geçen gün daha fazla gence ulaştığını belirten Muratcan Güler, “Geriye dönüp baktığımızda elde edilen başarıları görünce çok mutlu oluyoruz. Tutkulu gençlere dokunmak bizim için çok değerli. basketbol hakkında… Hayallerinizin ulaşılabilir olduğunu göstermeye devam edeceğiz.” – İSTANBUL

mudanya-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu